درباره ما

موسسه اعلائی نمایندگی مجاز تعمیر اسنوا، دوو، هایر و بست در تبریز با بیش از 10 سال سابقه به صورت رسمی تمامی لوازم خانگی اعم از یخچال، ساید بای ساید، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، ، مایکروفر، .. را در منزل و محل سکونت شما تعمیر می کند. این نمایندگی در طول روز از ساعت 9.30 الی 19.30(بغیر از ایام تعطیل) آماده خدمت رسانی می باشد. برای دریافت خدمات تنها کافیست از طریق شماره های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

تعمیر در محل کار و اعزام تعمیرکار

با توجه به شلوغی خیابان های تبریز و مشغله های روزمره مردم، ما امکان تعمیر در منزل  در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم. شما می توانید در ساعات تععین شده. با ما تماس بگیرید تا در کمتر از 2 ساعت، تکنسین و تعمیرکار به محل سکونتتان مراجعه کند و در همان جا تعمیرات را انجام دهد.

خدمات پس از فروش

تمامی خدماتی که ارائه می شود دارای گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد. در صورت بروز هرگونه مشکل پس از تعمیر، تمامی خدمات (پس از بازدید وعلت یابی توسط کارشناس )به صورت رایگان دراختیارتان قرار خواهد گرفت تا رضایت شما عزیزان جلب شود.

گارانتی خدمات

مجموعه ما بر خلاف دیگر شرکت ها که نقش واسطه ای میان مشتری و تکنسین داشته و هیچگونه تعهدی نسبت به خدمات ارائه شده توسط تکنسین ندارند، مسئولیت تمامی خدمات و تعمیرات ارائه شده را با گارانتی به عهده میگیرد.

اولویت با تعمیر خدمات

با توجه به مشکلات اقتصادی کشور، اولویت تکنسین های ما با تعمیر قطعات دستگاه بوده و تنها در شرایطی که امکان تعمیر قطعه وجود نداشته باشد، اقدام به تعویض و استفاده از قطعات اورجینال می نمایند.

مراحل درخواست تعمیرکار از نمایندگی

  • تماس با کارشناسان ما از طریق شماره های سایت
  • بازگو کردن مشکل به کارشناس و اطلاع از هزینه تعمیر
  • ارائه آدرس منزل و زمان دلخواهتان برای اعزام تعمیرکار
  • تعمیر تخصصی در محل
  • تسویه حساب